Ede Stad: Polar Bears Ede doet goede zaken in bekercompetitie
EDE - De waterpoloërs van Polar Bears wonnen dit weekend beide te spelen bekerwedstrijden. Vrijdag werd KNZB-NTC ondanks een slechte laatste periode verslagen met 8-6 en zaterdag legde ZPB het af met 13-6.

Foto: Ted Walker
Voor trainer John Scherrenburg (foto archief) is de bekercompetitie in principe onbelangrijk. De competitie wordt zonder internationals gespeeld in verband met het Europees Kampioenschap in januari, daarom kan de Edese ploeg geen gebruik maken van Jeroen Cavaljé, Sem de wit en Ruud van de Horst.
,,Het is wel een goede kans om jongere spelers speelminuten te geven." En dat doet de Edese coach dan ook. Vrijdag maakte Nick Dalhuizen zijn debuut en zaterdag wist hij al twee keer te scoren. Ook tweede keeper Seb Elbertsen pakte zijn minuten, hij speelde een halve wedstrijd tegen KNZB.
Aan de eerste keeper, Eelco Wagenaar, heeft Elbertsen een zware dobber: dat is één van de beste keepers van Nederland. Maar de 18-jarige ziet het positief in: ,,ik kan heel veel van hem leren, hij is een soort van mentor voor mij en ik ben blij met elke minuut die ik kan pakken."
Vrijdag ging het de Edese waterpoloërs makkelijk af tegen KNZB. In de laatste periode verloor de ploeg het van de eigen gemakzucht: deze werd met 0-3 verloren. Maar dit stond een overwinning niet in de weg. Zaterdag ging het ook soepel, met jonge jongens wist de equipe van John Scherrenburg met gemak de punten binnen te slepen.
Volg Polar Bears |































































