Groot succes voor Bedrijventoernooi 2026
Groot succes voor Polar Bears Bedrijventoernooi 2026 in Zwembad De Peppel
Vrijdagavond 8 mei stond Zwembad De Peppel volledig in het teken van sportiviteit, gezelligheid en verbinding tijdens het jaarlijkse bedrijventoernooi van Polar Bears. Met twaalf deelnemende teams uit de regio groeide het evenement opnieuw uit tot een avond vol teamspirit, verrassend fanatiek waterpolo en vooral heel veel plezier.
Onder de deelnemende teams bevonden zich vaste vrienden en sponsoren van Polar Bears, nieuwe bedrijven én zelfs een voetbalteam uit Rosmalen. Daarmee liet het bedrijventoernooi opnieuw zien hoe sport bedrijven, vrienden en verenigingen met elkaar verbindt.
Waterpolo beleven zonder ervaring
Voor veel deelnemers was het de eerste kennismaking met waterpolo. En juist dát maakte de avond zo bijzonder. Teams zonder ervaring stapten enthousiast het water in en ontdekten al snel hoeveel kracht, conditie, techniek en samenwerking er nodig is om deze sport te spelen.
“Ons hele team had eigenlijk geen enkele waterpolo-ervaring — en dat gold voor veel deelnemende bedrijven. Juist daarom was het zo mooi om samen met de heren en dames van Polar Bears deze sport te ervaren. Dan merk je pas hoeveel conditie, techniek, kracht en spelinzicht erbij komt kijken. Echt: wat heb ik een enorm respect gekregen voor deze sport en voor de spelers en speelsters van Polar Bears.” (een van de deelnemers)
Waar sommige bedrijven fanatiek voor de winst gingen, draaide het bij andere teams vooral om plezier, samenwerken en een gezellige teamavond. Juist die combinatie zorgde voor een unieke sfeer in en rondom het zwembad.
Thriller in de finale: Domicilie wint na strafworpen
De finale van het Polar Bears Bedrijventoernooi 2026 werd uiteindelijk een ware thriller. Finalisten Domicilie en BAM hielden elkaar lange tijd volledig in evenwicht en kregen allebei kansen op de overwinning.
Na een spannende eindfase moesten strafworpen uiteindelijk de beslissing brengen. Onder luid gejuich trok Domicilie uiteindelijk aan het langste eind en kroonde zich tot winnaar van het Polar Bears Bedrijventoernooi 2026. BAM eindigde knap als tweede na een sportieve en fanatieke finale.

Individuele prijzen voor sportiviteit en enthousiasme
Naast de teamprijzen werden er ook persoonlijke onderscheidingen uitgereikt voor enthousiasme, sportiviteit en positieve energie tijdens de avond.
- Beste speler: nog bekend te maken
- Beste speelster: nog bekend te maken
Beiden ontvingen deze speciale vermelding vanwege hun inzet, sportiviteit en bijdrage aan de geweldige sfeer tijdens het toernooi.
Feestelijke afsluiting in De Dolfijn
Na afloop van de wedstrijden verhuisde het feest naar clubhuis De Dolfijn. Daar werd nog lang nagepraat, gelachen en gefeest met deelnemers, vrijwilligers en supporters.
Als verrassende afsluiter verzorgde Hans, teammanager van RKKSV 2, zelfs nog een spontaan optreden, wat zorgde voor een prachtige afsluiting van een geslaagde avond.
Het bedrijventoernooi liet opnieuw perfect zien waar Polar Bears voor staat: vrijheid om te spelen, vriendschap om te groeien, plezier, verbinding en samen herinneringen maken.
Namens veel bedrijven werd de organisatie persoonlijk bedankt voor de uitstekende organisatie en de gezellige sfeer.
Veel deelnemers kijken inmiddels alweer uit naar de volgende editie van het Polar Bears Bedrijventoernooi maar bovenal naar het Polar Bears Europacup-diner en veiling op 1 juli 2026. Zien we jullie daar ook?

