Als een finale: spektakel in Barendrecht met de MO-16!

02/04/2025

Sommige wedstrijden voelen als een finale. Alles staat op scherp, het gaat op en neer, het publiek op de tribune leeft mee, en je weet: dit gaan we niet zomaar winnen. Afgelopen zondag was zo’n dag. In Barendrecht speelden we tegen ZPB — een tegenstander die hoog in de poule staat en bekendstaat om fysiek en tactisch spel. We wisten van tevoren: dit wordt knokken.

Het eerste partje begon rommelig. We pakten te veel persoonlijke fouten en keken al snel tegen een 4-1 achterstand aan. Niet het begin waar we op hadden gehoopt. Maar in de rust kwam Renée met de juiste woorden. Kort, krachtig, maar spot-on.

Dat bleek. In het tweede én derde partje stonden we als team. We trokken de stand gelijk en pakten zelfs de voorsprong. Met lef, snelheid en scherpte liepen we uit naar 5-9. Wat een comeback!

Maar zoals dat gaat in spannende wedstrijden… het vierde partje werd alles behalve rustig uitgespeeld. Het werd een fysieke strijd vol uitsluitingen, kleine foutjes en frustraties. ZPB rook hun kans en kwam langzaam terug. En ja hoor, het werd 9-9.

Met nog een halve minuut op de klok was het Judith die ijskoud bleef en ons met een prachtige goal opnieuw op voorsprong zette. 9-10! De laatste seconden kropen voorbij, maar we hielden stand. De punten gingen mee naar Ede.

Wat een pot. Wat een team. Wat een strijdlust.
Finalegevoel in maart. En wij hebben ‘m gewonnen.

Meiden mo-16💚