
Eredivisie Nieuws: Het Seizoen Gaat Nu Echt Beginnen!
Eredivisie Nieuws: Het Seizoen Gaat Nu Echt Beginnen!
Wat een geweldige weken liggen achter ons! Na het indrukwekkende Champions League kwalificatiewekend, waar onze dames zich knap hebben gekwalificeerd voor het Europese toernooi, staat het volgende spektakel alweer voor de deur: het KNZB-bekertoernooi! En ook hier zullen onze Polar Bears dames strijden om de winst.
Spannende wedstrijden dit weekend! Dit weekend nemen onze dames het op tegen Donk, en dat niet één keer, maar twee keer! Zowel een thuis- als uitwedstrijd staan op het programma. Twee kansen voor onze dames om te laten zien dat ze vastberaden zijn om ook in het nationale bekertoernooi een vuist te maken. Met de adrenaline van hun recente prestatie in de Champions League en de steun van het publiek langs de kant, belooft het een spannend waterpoloweekend te worden. Na het bekertoernooi blikken we vooruit met enkele van onze speelsters om hun verwachtingen en ambities voor het nieuwe seizoen te delen. Het is altijd inspirerend om te horen hoe het team zich voorbereidt op de uitdagingen van het Eredivisieseizoen.
Terug na Verlies, maar Vol Vertrouwen voor Tweede Competitiewedstrijd Hoewel onze heren hun eerste wedstrijd van het seizoen helaas verloren, begint het team steeds meer op elkaar ingespeeld te raken. Het is een relatief nieuw team met nieuwe trainer, maar met elke training en wedstrijd worden de spelers sterker en beter op elkaar afgestemd. Deze tweede competitiewedstrijd biedt een mooie kans om te laten zien hoe ze als team groeien en vooruitgang boeken.
Met de steun van het publiek langs de kant en de verbeteringen die ze als groep doormaken, zijn we vol vertrouwen dat ze snel hun eerste overwinning zullen boeken.
Talentvolle jeugd klaar voor hun seizoen De toekomst van Polar Bears straalt ook dit weekend: onze getalenteerde meiden van de Eredivisie O-16 en O-18 beginnen aan hun seizoen! Met zoveel talent binnen de club is het prachtig om te zien hoe onze jonge speelsters zich blijven ontwikkelen. Ook de jongens betreden dit weekend opnieuw het water om zich te meten met hun tegenstanders.
Het wordt een weekend vol waterpolo, vol passie en strijd, en bovenal vol Polar Bears. We hopen jullie allemaal langs de kant te zien om onze teams aan te moedigen, want met jullie steun maken we samen het verschil!
Zorg dat je erbij bent en maak deel uit van weer een fantastisch Polar Bears weekend!
